پیام تبریک رئیس دانشگاه فردوسی مشهد به مناسبت فرارسیدن روز کارگر

ارسال شده در تاریخ :

دکتر مسعود میرزائی شهرابی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد طی پیامی فرا رسیدن روز کارگر را به تمام کارگران و تلاشگران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به خصوص کارگران خدوم دانشگاه فردوسی مشهد تبریک گفت.

متن پیام دکتر میرزائی به شرح زیر است:

باسمه تعالی

یازدهم اردیبهشت‌ماه، روز کارگـر، فرصت مناسبــی برای قدردانی از زنان و مردان بی‌ادعایی است که خالصانه برای اعتلای نام ایران اسلامی تلاش می‌نمایند، تلاش‌هایی که کمتر در رسانه‌ها منعکس می‌شود اما بی‌تردید موفقیت دانشگاه بدون تلاش، حمایت و همدلی تمام اعضای خانواده دانشگاه میسر نیست و در این بین، همکاران خدوم ما در کسوت کارگری در بخش‌های مختلف، نقش بسیار مهمی در جهت پیشبرد اهداف دانشگاه دارند.

نقش جامعه کارگری، در سال جاری بسیار برجسته‌تر است. همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند، رکن تحقق جهش تولید، کارگر است و  نقش یک کارگر ماهر، باروحیه و پرانگیزه در جهش تولید، یک نقش غیر قابل انکار است.

اینجانب ضمن ارج نهادن زحمات شما عزیزان، فرا رسیدن روز کارگر را به تمام کارگران و تلاشگران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به خصوص کارگران خدوم دانشگاه فردوسی مشهد تبریک عرض نموده و توفیق و سربلندی را برای همه عزیزان از درگاه خداوند متعال خواستارم.

مسعود میرزائی شهرابی

رئیس انشگاه فردوسی مشهد

titr

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه