ارسال شده در تاریخ :

دکتر حمیدرضا طاهری معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد طی پیامی فرارسیدن سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن را به دانشگاهیان دانشگاه فردوسی مشهد تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا اعطیناک الکوثر

 بیستم جمادی‌الثانی سالروز ولادت با سعادت سرور زنان دو جهان حضرت فاطمه زهرا (س) بانوی والامقامی است که به سبب فضایل معنوی، اخلاقی و انسانی و خدمات ارزنده ایشان در تمام ابعاد اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، دینی و معنوی، الگو و سرمشق همه انسان‌ها، به ‌ویژه بانوان گرانقدر می‌باشند. این روز به یُمن زاد روز بانوی نمونه اسلام، فاطمه زهرا ( سلام الله علیها)، روز مادر نام گرفته و پر از خاطره و معنویت است؛ خاطراتی شیرین از مادران مهربان، فرزندان با محبت و همسران با وفا است. انتخاب شایستهٔ این روز به‌ عنوان روز زن و مادر بیانگر اهمیت نقش و جایگاه تاثیرگذار بانوان و مادران در جامعه است که در کنار نقش پراهمیت خود در خانواده دوشادوش مردان در جامعه گام برمی دارند.

اینجانب این روز خجسته را که مقارن با میلاد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) می باشد را خدمت همه شما دانشگاهیان گرامی بویژه اساتید، کارمندان و دانشجویان دختر تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال تندرستی و توفیق روزافزون برای همه شما آرزومندم.

 دکتر حمیدرضا طاهری

معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد