ارسال شده در تاریخ :

منیره بهرامی، دانشجوی مقطع دکترای زیست‌شناسی سلولی و مولکولی دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد، در مراسمی که به مناسبت پاسداشت نقش جامعه دانشگاهی با حضور استاندار خراسان رضوی، روسا و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌های شبکه جامع دانشگاه‌های استان خراسان رضوی برگزار شد، نشان ویژه استاد برگزیده جشنواره علمی رضوی را دریافت کرد.

در این برنامه که شامگاه شنبه 21 بهمن‌ماه 1396 در برج سپید مرکز همایش‌های دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد، از منیره بهرامی به‌عنوان یکی از دانشجویان برگزیده علمی استان که با کسب رتبه‌های برتر در حوزه‌های علمی در مجامع علمی و بین‌المللی جزو یک درصد دانشمندان پر استناد جهان محسوب می‌شود، با اهدا مدال و لوح تقدیر شد.

منیره بهرامی، در رزومه علمی خود دارای هشت مقاله است که ازاین‌بین سه مقاله او ISI است و همچنین این دانشجوی پرتلاش به مدت دو سال عضویت بنیاد علمی نخبگان راهم دارا است. همچنین این دانشجوی نخبه به‌عنوان عضو پژوهشی با گروه پزشکی مولکولی جهاد دانشگاهی مشهد نیز به‌صورت پاره‌وقت با این نهاد همکاری دارد. در سال گذشته دانشجوی نمونه دانشگاه فردوسی مشهد هم بوده است.

منیره بهرامی فقط فعالیت خود را در حوزه تحقیق و پژوهش محدود نکرده است، بلکه در حوزه کارآفرینی هم به توفیقاتی دست پیداکرده است که در ادامه به جند نمونه اشاره‌شده است:

نائب رئیس شرکت بین‌المللی دانش‌بنیان ایده پروران مشرق غزال

مشاور عالی کسب‌وکار دانشجویی برنامه بین‌المللی ساینس تک پلاس

مدرس چندین کارگاه بین‌المللی علمی و کارآفرینی

یکی از بنیان‌گذاران شرکت بین‌المللی دانش‌بنیان ایده پروران مشرق غزال

برگزیده دو دوره‌ی جشنواره ملی کارآفرینی شیخ بهایی

برگزیده دو دوره المپیاد کسب‌وکار دانشجویی استان خراسان رضوی

درنهایت ایشان بابیان اینکه در آینده‌ای نزدیک در پی داشتن شرکت ایرانی بین‌المللی بااعتبار جهانی است تا در حوزه بیوتکنولوژی و علوم سلولی مانند شرکت cell search آمریکا به فعالیت بپردازد.

او در اکنون در حال مذاکره با گروه‌های علوم سلولی و مولکولی کشورهای ترکیه، گرجستان، قطر، سوئد و پاکستان است تا به‌زودی شبکه بین‌المللی علوم سلولی کشورهای منطقه را راه‌اندازی نمایند.

 

 l.bahrami

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

آخرین اخبار