ارسال شده در تاریخ :

ضمن ابراز همدردی با هموطنان عزیز مناطق سیل زده کشور اعلام می دارد خانواده بزرگ دانشگاه فردوسی مشهد می توانند کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را از روز شنبه ۱۷ فروردین تا روز چهارشنبه ۲۱ فروردین‌ماه 1398 به پایگاه‌های کمیته اجرایی کمک به سیل‌زدگان مستقر در پردیس دانشگاه اهدا کنند.

پایگاه شماره یک و دو جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی در درب شمالی و میدان علوم به ‌وسیله صندوق و دستگاه‌های کارت‌خوان سازمان هلال‌احمر

پایگاه شماره ۳ جمع‌آوری کمک‌های غیر نقدی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در مسجد حضرت زهرا (س ) دانشگاه فردوسی مشهد،

از ساعت ۸ الی ۱۵

پایگاه شماره ۴:

جمع‌آوری کمک‌های غیر نقدی مسجد امام رضا (ع)

(از نمازمغرب و عشا)

مجمع صنفی اساتید دانشگاه فردوسی مشهد نیز در اطلاعیه ای اعلام کرد: در راستای وظیفه اخلاقی و انسانی خود قصد دارد کاروانی از هدایای اعضای هیئت علمی این دانشگاه را برای مناطق سیل زده کشور ارسال نماید.

همکاران محترم می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب 425063634 یا شماره کارت 5859837000175022 به نام مجمع صنفی در بانک تجارت واریز نمایند، همچنین کمک‌های غیرنقدی خود را از ساعت هشت و نیم صبح الی سیزده بعدازظهر به دفتر مجمع واقع در پردیس دانشگاه، روبروی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری تحویل نمایند.

خواهشمند است کمک‌های خود را تا قبل از تاریخ 26 فروردین ماه به دفتر مجمع تحویل دهید.

ضمنا جهت اطلاع، این کمک‌ها با همراهی تعدادی از اعضای هیئت مدیره مجمع و برخی از اساتید دانشکده‌های مختلف برای سیل‌زدگان ارسال خواهد شد.

آخرین اخبار